בתים פרטיים

בנייה פרטית או בנייה של בתים פרטיים, הייתה מאז ומעולם איכותית מאוד ומתאפיינת בהקפדה וירידה לפרטים הקטנים ביותר.

מכוון שמדובר בבתים המיועדים למגורים חשובים ביותר התכנון וההקשבה לרחשי ליבם של הלקוחות, בעלי המגרש המשקיעים, אך גם הקפדה מדוקדקת על איכות הבנייה ובטיחות המבנה וכן איכות החומרים וטכניקות הבנייה המיושמות בשטח.

 

בשעה טובה ומוצלחת החלטתם שהגיעה העת להתחיל ולתכנן את בית חלומותיכם. לאחר שנים של חישובים וחסכונות, אתם ניגשים למלאכת התכנון והביצוע, אבל מאיפה מתחילים? מה חשוב שתדעו? ואיך הופכים את החוויה הזו לאיכותית והמשתלמת ביותר עבורכם?

מנהל פרויקטים מנוסה ומקצועי ילווה אתכם באחריות מתחילת התהליך ועד סופו, החל משלבי התכנון והעיצוב הראשוניים ועד לשלבי הביצוע הסופיים, שיתממשו לכדי בית החלומות שלכם. היתרון המשמעותי של מנהל פרויקטים הוא הליווי המלא והמקיף אותו תוכלו לקבל, הכולל סיוע בקבלת ההיתרים השונים, חיבור לבעלי מקצוע מקצועיים המומחים בתחומם – אדריכלים, מהנדסים, קבלני ביצוע וספקים שונים, וכן האחריות המלאה שייקח על הפרויקט שלכם.

כשמדובר בבית הפרטי שלכם, אתם לא רוצים לקחת סיכונים. אתם רוצים להיות בטוחים שהכסף שחסכתם יגיע למקומות האיכותיים והאמינים ביותר ויניב עבורכם תוצאה משתלמת ואיכותית ככל שניתן. על מנת לא לקחת סיכונים ולהתקדם בקצב האידאלי עבורכם, דרוש לכם מנהל פרויקט מנוסה, שיידע לתזמן את הפרויקט ולהניע אותו קדימה, לתוצאה המושלמת, שתחזיק לא פחות ממצוין, שנים קדימה.

 

יורם גרוס, מנהל פרויקטים כבר למעלה מעשור, מעניק ללקוחותיו לא פחות מהגשמת חלום. במיוחד כשמדובר בניהול פרויקטים פרטיים, אתם רוצים להיות בטוחים שמדובר במנהל מנוסה, העובד עם אנשי מקצוע מהטובים בארץ ומספק תוצאות מצוינות, במינימום חריגות תקציביות ומקסימום איכות.