קבלן רשום

בחירת קבלן מקצועי ומנוסה היא חיונית לצורך הצלחת כל פרויקט בנייה. קבלנים אחראים על התכנון, הארגון והבקרה של כל תהליך הבנייה, להשגת תוצאה מיטבית. הם מטפלים במגוון רחב של משימות; החל מבחירת חומרי הבנייה ותיאום בין אנשי המקצוע השונים ועד לעמידה בלוח הזמנים של כל שלב בתהליך מורכב זה. בשל מורכבות עבודתם, קבלני בניין חייבים להחזיק בידע מקיף אודות תקנות בטיחות ועקרונות הנדסיים. 

מהו קבלן רשום והאם הוא מבטיח בניה איכותית?

הקמה של מבנה או שיפוץ מבנה קיים הן משימות מאתגרות מאוד, המצריכות כאמור, ידע נרחב וניסיון עשיר. אחת הדרכים להבטיח שעבודות הבניה יתבצעו נאמנה היא באמצעות בחירה באנשי מקצוע רשומים בפנקס הקבלנים, זאת כיוון שנרשמים בו רק אלו העומדים בקריטריונים מחמירים. אנשי מקצוע שמבקשים להירשם בפנקס מחויבים להחזיק בתואר של מהנדס, אדריכל או מנהל עבודה מנוסה ולהוכיח את יכולותיהם באמצעות הצגת תעודות מקצועיות. 

קבלן שהוכיח ניסיון עתיר שנים ומעסיק אנשי מקצוע מתחום ההנדסה או האדריכלות תוך הצגת המלצות, יכול גם הוא להירשם בפנקס. דרישות אלה נועדו להבטיח את המקצועיות והניסיון של מי שאמון על תכלול פרויקט בניה, כך שהתוצאה שתתקבל בסופו של תהליך תענה על הציפיות ותעמוד בסטנדרטים של בטיחות ללא דופי. 

במה תורם הרישום בפנקס הקבלנים לקבלן עצמו?

רישום בפנקס הקבלנים כרוך בשלבים רבים, והוא מביא עימו יתרונות גם לקבלנים עצמם. הרישום מבטיח עבודה תחת תקנות ונהלים ומאפשר לקבלנים לעבוד בהיקפים גדולים. בנוסף, הוא מהווה תנאי לביטוח עבודות הבניה באמצעות חברות ביטוח, אשר אינן מסכימות לבטח עבודות בניה המנוהלות על ידי קבלנים שאינם רשומים. כמו כן, הרישום מאפשר גישה למכרזים רשמיים וזכאות לקבלת היתר העסקה לעובדים פלסטינים, בעזרתם ניתן להרחיב את פעילות החברה. כל קבלן רשום מופיע באתר של משרד הבינוי והשיכון כך מוענקת ללקוחות פוטנציאליים תובנה בנוגע למוניטין שלהם. מדובר בדחיפה נהדרת שמסייעת לקבלני הבניה עצמם, ומבטיחה ללקוחות את השקט הנפשי הנחוץ בעת ביצוע עבודות בניה. 

תחומי העיסוק השונים של קבלנים רשומים 

קבלן מקצועי עוסק בבניה של בתים פרטיים, בהרחבה ובשיפוץ של מבנים קיימים. עם בקיאות וידע מעמיק בתקנות ובנהלים העדכניים ביותר, שימוש בשיטות בניה מתקדמות ובחירה בחומרי בניה מתאימים – ניתן ליצור בית חלומות מרהיב ויוקרתי. כל אלמנט נבחר בקפידה ונבנה על פי מפרט מדויק, לצורך קבלת סביבה ביתית חמימה, נוחה וייחודית המתאימה באופן מדויק לצרכים שלכם. 

המומחיות מתחילה עוד בשלב תכנון הפרויקט, תוך הקשבה אמיתית לרצונות ולצרכים האישיים שלכם. אז, מוקמים ביסודיות יסודות המבנה עם טכניקות מתקדמות לבידוד מיטבי; חיווטי החשמל מונחים ומחוברים והצנרת גם היא, כך נדבך על נדבך מוקם לו בית מגורים בטוח ומוגן. כל שלב בתהליך מתבצע תוך שימוש באלמנטים המבטיחים שסביבת המגורים תשמר תקינה לכל אורך הדרך. כך למשל, נהוג להשתמש במשטח הגנה לרצפה ולמעלית ולהבטיח לשכנים שהחללים המשותפים לא יפגעו. 

י. גרוס עבודות בניה

חברת י. גרוס עבודות בניה, היא חברה מורשית לניהול פרויקטים, בעלת רקורד בנייה מרשים קרוב לשלושה עשורים. החברה הוקמה על ידי יורם גרוס, קבלן רשום שנחשב כיום לאחד מבין מנהלי העבודה המנוסים והמוכשרים בארץ, והפכה במהרה לחברה מובילה בענף הבניה. 

הודות לשיטת עבודה ייחודית המקצרת באופן משמעותי את לוחות הזמנים, מוענק לקהל לקוחותינו יתרון משמעותי. כל צוות העובדים הם עובדי חברה והם היחידים שמעורבים בתהליך התכנון והבניה. באמצעות זאת, אנו מחזיקים בשליטה מלאה הנחוצה כל-כך לכל אורך התהליך, ללא תלות בגורמים חיצוניים. הרישיונות הדרושים לתכנון ולביצוע נמצאים כבר בידינו, וכן, כל הכלים והציוד הנחוצים נמצאים בבעלותנו. כאשר השליטה נמצאת בידיים שלנו, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהפרויקט יתבצע כמתוכנן, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. 

מצויינות.

מומחיות.

הצלחה.

דילוג לתוכן