הרחבות ושיפוצים

בין אם רכשתם בית קיים ובין אם מדובר בבית המגורים הנוכחי שלכם, שיפוץ הוא אינו פרויקט פשוט.

אנשים רבים נוטים לחשוב כי שיפוץ הוא עבודה קוסמטית פשוטה בלבד ולכן הוא יסתיים במהרה ועלותו ככל הנראה תהיה מינימאלית. ישנם סוגים שונים של שיפוצים, המתבססים כמובן על טעמם האישי של בעלי הבית ותקציבם, שיוקדש למטרת השיפוץ.

 

כשנמצאים לפני שיפוץ הבית או הדירה, ראשית יש לבחון את אופי השיפוץ ומטרתו.
האם מדובר אכן בשיפוץ קוסמטי, הכולל צביעה, עבודות גבס, ריצוף וכדומה, לעומת שיפוץ "עמוק" יותר שיכלול חידוש של תשתיות, צנרת וחשמל ועד הרחבת הבית וחללים בו, שבירת קירות בטון ועיצוב החלל מחדש.
לאחר שהבנתם מהי מטרת השיפוץ שלכם, חשוב שתבחנו היטב את התקציב הנמצא בידכם.

מנהל פרויקטים מנוסה, מתחום הבנייה והשיפוצים, ילווה ויסייע לכם במגוון רחב של תחומים הנוגעים לעבודה בביתכם,
כשבראשם- חלוקה נבונה של התקציב וניהול נכון שלו לאורך התהליך.

 

אנשים רבים נוטים לחשוב ש"יהיה בסדר" ונאלצים להתמודד עם הוצאות נגררות של השיפוץ שלהם, מכוון שלא חישבו בחוכמה את התקציב מלכתחילה.
מנהל פרויקטים יסייע לכם לחלק בחוכמה את התקציב, להוזיל עלויות ולמנוע מכם להיות מופתעים בסוף הפרויקט.

 

יתרון משמעותי נוסף של מנהל פרויקטים לשיפוצים, הוא ההיכרות העמוקה והניסיון בעבודה עם בעלי המקצוע מהתחומים השונים.
ההיכרות הזו תועיל לכם בכמה מישורים, בראש ובראשונה תוכלו להיות בטוחים כי לבעל המקצוע, הנגר למשל, יש ניסיון וכי מנהל הפרויקטים שלכם מכיר את עבודותיו. שנית, היכרות וניסיון בעבודה משותפת בין בעלי המקצוע תועיל להתקדמות הפרויקט שלכם ותסייע במניעת חריגות והפתעות.

בצאתכם לדרך אל עבר השיפוץ המיוחל, תשבו עם מנהל הפרויקטים ויחד איתו תנסחו ותחתמו על חוזה עבודה מסודר, שיכלול את לוחות הזמנים ותוכנית התקדמות הפרויקט, העלויות של אנשי המקצוע והחומרים. באופן זה תמנעו מעלויות לא צפויות ומחריגה בלוחות הזמנים.